Nový

Smoothie mixér - zelený - DOMO DO436BL

98854225

Nový produkt

Smoothie mixér - zelený - DOMO DO436BL
Výkonný smoothie maker se dvěma láhvemi (300 ml a 600 ml), které jsou zároveň mixovacími nádobami a jsou opatřeny uzavíratelným pítkem. Lahve jsou vyrobeny z trvanlivého nezávadného plastu značky Tritan(TM) bez obsahu BPA s dlouhou dobou použitelnosti a vyhovující nejpřísnějším hygienickým normám. Nádoby neabsorbují cizí c

Další podrobnosti

778 Kčs DPH

5 ks
Skladem v Eshopu

- +

Výrobce: DOMO

Přidat k porovnání

 
Více informací

Smoothie mixér - zelený - DOMO DO436BL
Výkonný smoothie maker se dvěma láhvemi (300 ml a 600 ml), které jsou zároveň mixovacími nádobami a jsou opatřeny uzavíratelným pítkem. Lahve jsou vyrobeny z trvanlivého nezávadného plastu značky Tritan(TM) bez obsahu BPA s dlouhou dobou použitelnosti a vyhovující nejpřísnějším hygienickým normám. Nádoby neabsorbují cizí chutě ani pachy. Lze je mýt v myčce na nádobí.

Nový model smoothie mixéru DOMO, který hravě pokryje potřeby každého člena Vaší domácnosti. Každý si bude moci do práce, školy, či na cesty připravit svůj čerstvý a výživný nápoj podle svých osobních preferencí a chutí. Motor mixéru je dost výkonný na to, aby dokázal rozmixovat všechny běžné druhy ovoce a zeleniny a pomohl Vám tak rychle a snadno připravit svačinku dle posledních trendů "raw food". Čerstvá smoothie svačinka má vysoký obsah vitamínů, vlákniny a antioxidantů, snižujících stres organismu a dodávajících energii a zajišťujících zdravý vývoj u dětí.

Přidejte do koktejlu proteinový prášek a připravte si tak komplexní fitness svačinu plnou sacharidů i bílkovin! Výměnné nádobky lze podle potřeby přikoupit v různých velikostech a barvách. Spojení smoothie mixéru a osobní lahve na pití - našroubujte mixovací nůž, nebo víčko s pítkem, nemusíte nikam nic přelévat!

Rychlá a snadná příprava nápojů na cestu
Mixování a drcení ledu
Každá nádoba má dobře těsnící víko s uzavíratelným pítkem
Rychlost otáček nožů: 17215 až 25825 ot./min.
Rozměry balení (š x h x v): 22,5 x 16,2 x 24cm
Hmotnost: 1,7 kg
Příkon: 300 W

Obsah balení:

2 nádoby: 300 ml a 600 ml
Kniha receptů - Smoothies na cesty. Kniha je i v tištěné podobě v každém balení zdarma!

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nedávno prohlížené

Jídelní lístek

Porovnejte 0